Prügi utiliseerimine

Pürgi äravedu

Kas sul on kodus või kontoris kogunenud vanu esemeid, millest soovid lahti saada? Meie ettevõte pakub kiiret ja usaldusväärset äravedu igasugustele jäätmetele!

Meie teenused:

  1. Mööbli äravedu 🛋️ Kas vana diivan, kapp või voodi vajab äravedu? Meie meeskond viib need ära ning hoolitseb selle eest, et need jõuaksid taaskasutusse või prügilasse.

  2. Vanametalli äravedu 🔩 Raua- ja metallijäätmed võtavad palju ruumi ja võivad olla ohtlikud. Meie teenus tagab, et vanametall jõuab õigesse kohta taaskasutuseks.

  3. Haljastusjäätmete äravedu 🌿 Aiakoristus tehtud ja nüüd pole kuskile panna oksarisu ja murujäätmeid? Meie spetsialistid tulevad appi ja viivad haljastusjäätmed ära kiiresti ja tõhusalt.

  4. Kodumasinate äravedu 🧺 Vanad pesumasinad, külmikud ja muud kodumasinad ei pea jääma kuhugi tolmu koguma. Las meie meeskond viib need ära, et saaksid oma kodu uuendada ja korras hoida.

  5. Ehitusprahi äravedu 🧱 Ehitus- ja renoveerimistööde järel jääb alati palju prahti. Meie aitame sellest kiiresti ja mugavalt vabaneda, et saaksid keskenduda olulisemale.

Miks valida meid?

  • Kiire ja professionaalne teenindus
  • Keskkonnasõbralik lähenemine
  • Konkurentsivõimelised hinnad

📞 Võta meiega ühendust juba täna ja broneeri äravedu! 📞

 

Meie kontaktid:

📧 E-post: profitood.ou@gmail.com

📱 Telefon: +372 53001036

 

 

Reading next

Muru trimmerdamine Raplas
Muru trimmerdamine Pärnus