Prügivedu

Pakume mitmekülgset ja mugavat lahendust, et aidata teil hõlpsalt vabaneda erinevat tüüpi jäätmetest, olgu selleks siis vanamööbel, ehitusprügi või lehed. Pakume teenust Harjumaal,Raplamaal,Pärnumaal,Läänemaal,Järvamaal ja ümbritsevates piirkondades ning pakume usaldusväärset ja keskkonnasõbralikku äravedu.

Mööbli äravedu

Kas teil on kodust või kontorist vaja eemaldada vana diivan, madrats või muu kasutuskõlbmatu mööbel? Meie teenus võimaldab teil sellest lihtsalt ja kiiresti lahti saada. Ärge laske vanal mööblil ruumi raisata, laske meil see teie eest ära viia!

Vanametalli äravedu

Kui teie kodu või ärihoone ümbrusesse on kogunenud vanu metalliesemeid, nagu vanad torud, radiaatorid või muu metallprügi, siis oleme teie teenistuses. Meie äravedu teenus tagab, et teie ümbrus jääb puhtaks ja korrapäraseks ning metallijäätmed suunatakse ringlussevõtuks.

Vana kodumasinate äravedu

Kas teil seisavad kodus või kontoris kasutud külmkapid, pesumasinad või ahjud? Kui teil on vanu ja ebavajalikke kodumasinaid, aitab meie äraveo teenus teil neist vabaneda ilma vaevata.

Ehitusprahi äravedu

Ehitustööd võivad jätta endast maha mitmesugust prügi, mis võib teie kinnisvara ümbruse rikkuda. Meie ehitusprahi äraveo teenus pakub kiiret ja tõhusat lahendust, et eemaldada ehitusjäätmed teie kinnisvaralt, tagades korraliku ja puhta töökeskkonna.

Lehtede äravedu

Hooajaline lehtede koristamine võib olla aeganõudev ja tülikas ülesanne. Õnneks saate meie teenuse abil hõlpsasti ja tõhusalt vabaneda lehtedest, et saaksite nautida puhtaid ja korras välialasid igal aastaajal.

Olenemata sellest, millist tüüpi jäätmetest soovite vabaneda, saate meiega kindel olla, et see tehakse kiiresti, tõhusalt ja keskkonnasõbralikult. Võtke meiega ühendust juba täna ja laske meil aidata teil teha oma elu lihtsamaks!